1. nov 2014 oli Team HOBIzone Tšehhis, MIBOSPORT cup avavõistlusel. Kuna see jättis osalenutele kustumatu mulje siis teeme seda jälle. Juba neljandat korda.
Team HOBIzone Česká invaze on  juba traditsiooniliseks saanud roadtrip kaunisse Kesk-Euroopasse, Tšehhi tähtsusetusse väikelinna Hrotovice'sse. Tähtsusetu on ta siiski vaid geograafiliselt, sest see küla on koduks Euroopa kõige ägedamale võistlussarjale Mibosport Cup mis tänu oma mõnusale atmosfäärile toob kohale nii maailma tippe kui esimest korda rajal sõitjaid. Võistlus vältab kaks päeva, reedel toimuvad treeningud ning laupäeval võidusõit. Võisteldakse nii onroad kui offroad autodega kahel eraldi rajal mis mõlemad asuvad samas hallis.

Team HOBIzone kutsub sind ka kaasa, et võtta mõõtu Euroopa tippude, keskmike ja algajatega. Et võtta baaris paar õlut ning veeta mõnusa seltskonnaga üks äge nädalalõpp.

Rohkem infot võistluse kohta: https://www.facebook.com/MibosportCup

Millal täpselt?
Järgmine etapp millel osaleme on 18.-19. märts 2016 toimuv sarja viimane etapp

Väljasõit Sauelt HOBIzone eest toimub kolmapäeva õhtul kell 19.00, peale traditsioonilist õhtusööki valgekütuse tanklas naudime ööläbi sõitu ning hilise hommikusöögi teeme Poolas KFC kogupererestoranis. Kohale jõuame neljapäeva õhtul, võtame oma toad ning teeme ühise õhtusöögi hotelli restoranis.
Reede hommikul saab külas ringi jalutada, spa mõnusid nautida või lihtsalt puhata, õhtul hakkavad trennid mis vältavad kuni hilisööni. Trennijärgne benchracing toimub hotelli baaris ja restoranis.
Laupäev on pikk võistluspäev mis vältab hiliste õhtutundideni. Peale võistluse lõppu alustame tagasisõitu, teeme peatuse Tescos, kust ostame head paremat ning hommikusöögi teeme juba siinpool Varssavit, tagasi Eestis oleme pühapäeva õhtul

Miks tulla? Kui sind ei huvita mõnus soe Tšehhi, Euroopa kõige ägedam RC võistlus, maailma parim õlu ning hea seltskond siis ausaltöeldes ei olegi ühtegi põhjust.

Millega võisteldakse? Lähes kõigega. Onroad klassidest 1:10 stock, 1:10 modified, 1:12 pancar, Vormel. Offroad klassidest 1:10 2wd ja 1:10 4wd bagid 

Mis maksab? Istekoht kõikide mugavustega GoPro Chevy van bussis (kuus kohta) koos voodikohaga väga mõnusas hotellis ning spa külastusega (mis on samas majas rajaga!) maksab kokku 225€. Kui osalejaid ei ole piisavalt, et bussiga minna või kui neid on rohkem kui bussi mahub siis koht tavalises sõiduautos (neli kohta) koos majutusega maksab 190€. Sellele lisandub võistluste osalustasu 12€ esimene klass, 8€ lisaklass ning 10€ (sõltumata klasside arvust) treening eelmisel õhtul (osalustasusid saab maksta eurodes) ning loomulikult kõik mis sa ise suudad ära tarbida. NB: Söök ja jook on Tšehhis suisa kriminaalselt soodne ning tagasiteel teeme peatuse ka Tescos kust saab Eestisse kaasa osta soodsat Tšehhi kaupa.

Kui soovid kohta broneerida siis kirjuta rando@hobi.ee või helista 5526421
.
PS: Kui tahad tulla aga eelistad mõnusa seltskonnaga reisile hoopis Air Balticu lendavat bussi ja sellega seonduvat ajasäästu siis saame aidata RC kola transpordiga Eestist rajale ja tagasi ning transfeeriga Praha lennujaamast rajale ja tagasi, selline teenus maksab 50€/inimene.

Ikka jäi väheks? Meie 2015 kevadisest reisist tegi Väino Laisaar matkafilmist ka videokokkuvõtte, äkki tekitab see isu?

Osa 1
ja osa 2
Disclaimer: Ei HOBIzone ei ole hakanud reisikorraldajaks, anname lihtsalt oma panuse selleks, et huvilised kes ise ei soovi minekut ette võtta ja kampa kokku ajada saaks omavahel kokku ja ühiselt rajale.